MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 12354523
nr 1235 4523
Fåtöljer
1960-tal, Galon
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:42:41
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr